O nas

Poznajmy się!

O Feel Better

Pomagamy kompleksowo

 

Prowadzimy kompleksową terapię i pomagamy pozbyć się bólu. Dla każdego z pacjentów przygotowujemy indywidualny plan terapii. Uczymy, jak samodzielnie dbać o zdrowe plecy.

Wykwalifikowani terapeuci

Feel Better to doświadczony zespół

Nasz zespół tworzy 13 fizjoterapeutek, które łączy miłość do wykonywanego zawodu i zorientowanie na potrzeby pacjenta. Każda z naszych terapeutek ma bardzo wysokie kwalifikacje i setki godzin praktyki w pracy z pacjentami.

Nasi wysoko wykwalifikowani terapeuci nieustannie się dokształcają, dzięki czemu dysponują najnowszą wiedzą i umiejętnościami w terapii manualnej oraz rehabilitacji pediatrycznej.

Zobacz Więcej »
feel-better-zespol-tecza_mini

Nasz zespół

Poznaj twarze Feel Better!

 

Aneta Franek

Rehabilitacja dorosłych
terapia manualna
 

Po ukończeniu krakowskiej AWF, zdobywała praktyczne doświadczenie zawodowe w Stanach Zjednoczonych. Podczas pobytu w USA pracowała jako fizjoterapeuta i wzbogacała swoją wiedzę na licznych kursach. Propagatorka aktywnego trybu życia, terapeutka z sercem otwartym na pacjenta, prywatnie mama dwóch dziewczynek.

Dlaczego warto wybrać Feel Better?

poznaj nasze mocne strony

 

Indywidualne podejście

Terapia każdego pacjenta prowadzona jest od początku do końca tylko przez jednego terapeutę, który określa prawdopodobną przyczynę schorzenia pacjenta oraz prowadzi kompletną terapię.


Krótkie terminy wizyt

W Feel Better szybko umówisz się na konsultację, terapię czy niezbędny zabieg, bez oczekiwania tygodniami w kolejce.


Konsultacja telefoniczna

Dopadł Cię nagły, ostry ból? Podpowiemy Ci, co możesz zrobić w pierwszym momencie i umówimy szybki termin wizyty. Masz pytania, chcesz zasięgnąć porady? Zadzwoń do nas, a postaramy się doradzić, na ile jest to możliwe przez telefon.


Wizyta w stałej cenie

W przystępnej cenie wizyty zapewniamy wszystkie niezbędne zabiegi. Cena jest niezmienna, ale zakres usług elastyczny, dostosowany do aktualnych potrzeb pacjenta.


Edukacja pacjentów

Prowadzenie terapii to nie wszystko. Pacjenci wychodzą od nas z wiedzą, jak samodzielnie zapobiegać pojawieniu się bólu.


Pilates w małych grupach

Gimnastykę porehabilitacyjną Pilates prowadzimy w kameralnych, 4-osobowych grupach. Dzięki temu instruktor monitoruje poprawność i dokładność wykonywania ćwiczeń u każdego z uczestników.


Rehabilitacja pediatryczna

Zajmujemy się wczesną interwencją terapeutyczną u noworodków i niemowląt. Korygujemy wady postawy i monitorujemy rozwój fizyczny dzieci.


Nowoczesna przestrzeń

Feel Better to dwie sale do ćwiczeń, trzy gabinety do terapii indywidualnej i masażu. Nasze centrum wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do fizykoterapii oraz impulsowej mechanicznej trakcji kręgosłupa.


Dogodna lokalizacja

Wszystkie pomieszczenia zlokalizowane są na parterze

Na pacjentów czeka wygodny parking tuż przed wejściem.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi

FB_partner_alianz
FB_partner_medicover_sport
FB_partner_enelmed
FB_partner_compensa
FB_partner_imed24
FB_partner_tourmedica
FB_partner_plejady
FB_partner_zarejestrowani.pl/
FB_partner_babilon
partner_salwator

Przeczytaj, co o nas mówią

Mamy setki zadowolonych klientów

Masaż został wykonany bardzo fachowo, zarówno ze znajomością nowoczesnych metod, jak i z indywidualnym podejściem do pacjenta. Atmosfera jest bardzo miła, dostałam cenne wskazówki dotyczące indywidualnych ćwiczeń. Sympatyczna i bardzo życzliwa pani fizjoterapeutka. Ogólnie 6 jako ocena!

Jadwiga Cyran

Po przygodach z "państwową rehabilitacją" trafiłem do Feel Better, gdzie otrzymałem natychmiastową pomoc. Zabiegi masażu na najwyższym poziomie, profesjonalna opieka w miłym otoczeniu, w terminach ustalonych indywidualnie. Trudno znaleźć lepsze miejsce. Polecam!

Jarosław Wójcik

Naprawdę – byłem już obiektem zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych wiele razy (kłopoty z szyjną częścią kręgosłupa, stopami, stawami skokowymi, potem kolanami), ale nigdy nie odniosłem wrażenia takiej fachowości i przychylności, jak ze strony pani Anety Franek, pani Magdy Belczyk i całego zespołu. Poza tym efekt też nie przyszedł nigdy tak szybko i wyraźnie.

Sławomir K.

Do FB Rehab trafiłam po wypadku rowerowym. Uszkodziłam sobie kolano, bolał mnie bark i miałam potłuczone żebra. Panie dołożyły starań, aby przyjąć mnie zaraz, następnego dnia. Pięć wizyt wystarczyło, żeby wrócić do pracy. Okazało się, że jeszcze w tym sezonie wsiądę na rower! Jestem bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę!

Martyna Kowalewicz

Wspaniałe centrum rehabilitacji, doskonała obsługa, fachowa pomoc i – co najważniejsze – są skuteczni! Leczą z determinacją mój bark, który jest bardzo oporny na postępy. Słowa uznania dla pań Anety, Magdy i Iwonki. Polecam wszystkim!

Krystyna Kotarba

Pani Aneta Franek, bo do niej trafiłem, zna się na rzeczy i co ważne, ma spore doświadczenie. Potrafi trafnie dobrać odpowiednie techniki i ćwiczenia, ale – co dla mnie liczy się najbardziej – ma dobry kontakt z pacjentem i potrafi skutecznie mobilizować do pracy nad sobą. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet rehabilitacyjny.

Jacek Godulski

dla Dzieci

Lepiej zapobiegać niż leczyć

dla Dorosłych

Pokonaj ból, poczuj się lepiej

Czekamy na Ciebie!

Przyjdź, napisz lub zadzwoń do Nas

Zapraszamy!

Feel Better
ul. Kobierzyńska 98
30-382 Kraków

W tygodniu: 7.00 - 22.00
W soboty: 7.00 - 13.00

Zadzwoń do nas

+48 514 054 538

Napisz do nas

centrum@fbrehab.com

Przed samym wejściem możesz wygodnie zaparkować swój samochód

Dojazd autobusem nr 194 (przystanek Rostworowskiego) oraz tramwajami linii 11, 18, 23, 52 (przystanek Norymberska).

Nr rachunku bankowego: 72 1240 1444 1111 0010 7242 0509

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.