Referencje

Poznaj historie osób którym pomogliśmy

Z czystym sumieniem i z całego serca mogę każdemu „ortopedycznemu przypadkowi” polecić skorzystanie z usług poradni Feel Better.

Od ponad dwóch lat uczęszczam tu na zajęcia Pilates i jestem pod wrażeniem fachowości i zaangażowania pań prowadzących. Ćwiczenia w kameralnej i bardzo miłej atmosferze, pod czujnym okiem pani Kasi lub pani Agnieszki to dokładnie to, czego potrzebowałam! Mogę tylko żałować, że nie trafiłam tu wcześniej.

Dolegliwości bólowe w okolicy stawu biodrowego skłoniły mnie do szukania skutecznej terapii i tak trafiłam do pani Madzi Młodnickiej. Kolejny strzał w dziesiątkę! Pani Magda jest fantastycznym fachowcem, umie trafnie zdiagnozować problem i skutecznie zadziałać, przynosząc ulgę. Jako osoba od lat zmagająca się z dolegliwościami ortopedycznymi i klientka wielu poradni rehabilitacyjnych potrafię to docenić! Byliśmy też (ja i mąż) pacjentami pani Magdy Belczyk i również jesteśmy jej wdzięczni za fachową i skuteczną pomoc w naszych problemach.

Chciałabym jeszcze podkreślić życzliwość, szacunek, troskę, ogromną kulturę osobistą WSZYSTKICH pracowników Feel Better.

Danuta Żupnik

Kraków

Wspaniałe centrum rehabilitacji, doskonała obsługa, fachowa pomoc i – co najważniejsze – są skuteczni! Leczą z determinacją mój bark, który jest bardzo oporny na postępy. Słowa uznania dla pań Anety, Magdy i Iwonki.

Polecam wszystkim!

Krystyna Kotarba

Kraków

Do Feel Better nie trafiłam przypadkiem – informację od byłej pacjentki o profesjonalizmie i skuteczności pani Magdy Belczyk mogłam potwierdzić na własnej skórze, a właściwie na całym odcinku krzyżowo-lędźwiowym pleców. Dodatkowo pani Magda ujęła mnie niespotykaną serdecznością w stosunku do pacjentów. Muszę się przyznać, że dopiero w trakcie rehabilitacji zostałam uświadomiona, jak funkcjonuje kręgosłup (choć teoretycznie mam wykształcenie wyższe), jaką rolę odgrywają mięśnie i czego zdecydowanie powinnam unikać, aby uwolnić się od ciągłego towarzystwa bólu oraz innych dyskomfortów, takich jak promieniowanie.

Okazało się, że dotychczas stosowane przeze mnie sposoby na chwilową ulgę były po prostu szkodliwe. Dlatego osobom nawet z niewielkimi dolegliwościami zalecam jak najszybszą konsultację – rehabilitacja będzie wówczas dużo krótsza i łatwiejsza. Muszę jeszcze wspomnieć, że miałam również przyjemność być pacjentką pani Magdy Młodnickiej, której również bardzo dziękuję za cierpliwość i wskazanie mi dodatkowych aspektów pracy z ciałem. Do tego dochodzi jeszcze Pilates, który w moim przypadku jest niezwykle przydatnym utrwaleniem terapii. Cóż tu dużo mówić – polecam.

Reasumując – dzięki zespołowi Feel Better nie tylko pozbyłam się bólu, ale również stałam się osobą świadomą swojego ciała i… z figurą i postawą o niebo lepszą niż miałam w liceum (czyli ponad 20 lat temu) 🙂

Dziękuję.

Aleksandra Worek-Skupień

Kraków

W centrum Feel Better leczyłam się wspólnie z moim 3-miesięcznym synkiem.

Już po jednej konsultacji z panią Dorotą Lesiuk zaobserwowaliśmy dużą poprawę. Dowiedzieliśmy się, że przez nieprawidłowe noszenie dziecka, układanie go do snu i codzienną pielęgnację utrwalaliśmy asymetrię ułożeniową i nadmierne napięcie prostowników. Pani Dorota pokazała nam, jak dbać o prawidłową postawę dziecka w czasie codziennej opieki. Poskutkowało do tego stopnia, że po zaledwie miesiącu neurolog dziecięcy nie zaobserwował żadnych nieprawidłowości.

Co do mnie – zmagam się z chronicznym bólem kręgosłupa od liceum. Po porodzie ból nasilił się – pomyślałam, że teraz może być już tylko gorzej, bo noszenie coraz cięższego brzdąca na pewno nie poprawi mojej sytuacji. Do tej pory lekarze upatrywali źródła bólu w skoliozie i nakazywali, na zmianę, więcej leżeć lub więcej się ruszać. Dopiero konsultacja z panią Magdą Młodnicką otworzyła mi oczy, że być może źródła moich problemów z kręgosłupem dotyczą całkiem innej kwestii. Pani Magda zaaplikowała mi serię zabiegów „uciskowych”, które przyniosły znaczną poprawę.

Na pewno będę wracać do pani Magdy zawsze, kiedy ból się pojawi.

W skrócie – w Feel Better pracują same miłe, profesjonalne i znające się na rzeczy osoby, którym naprawdę zależy na leczeniu ludzi.

Polecam!

Anna J.

Kraków

Naprawdę – byłem już obiektem zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych wiele razy (kłopoty z szyjną częścią kręgosłupa, stopami, stawami skokowymi, potem kolanami), ale nigdy nie odniosłem wrażenia takiej fachowości i przychylności, jak ze strony pani Anety Franek, pani Magdy Belczyk i całego zespołu. Poza tym efekt też nie przyszedł nigdy tak szybko i wyraźnie.

Jestem pod wrażeniem i jestem bardzo wdzięczny. Atmosfera w Feel Better jest fantastyczna i wszystkie panie, z którymi miałem kontakt, robiły wrażenie i budziły zaufanie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów w pięknym fachu!

Sławomir K.

Kraków

Jeden z najlepszych masaży w mieście, a miałem masaże już w różnych miejscach. Kompetencja i fachowość to najlepsze określenie pani Iwonki. Dokładnie potrafi znaleźć miejsce, w którym boli, i skutecznie wyleczyć! Gorąco polecam masaż u pani Iwony.

Krzysztof Salita

Kraków

Do FB Rehab trafiłam po wypadku rowerowym. Uszkodziłam sobie kolano, bolał mnie bark i miałam potłuczone żebra. Panie dołożyły starań, aby przyjąć mnie zaraz, następnego dnia. Pięć wizyt wystarczyło, żeby wrócić do pracy. Okazało się, że jeszcze w tym sezonie wsiądę na rower! Jestem bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę!

Pozdrawiam cały zespól FB Rehab.

Martyna Kowalewicz

Kraków

Rehabilitacja może zdziałać cuda również w przypadku zdrowych dzieci i ich niedoświadczonych rodziców. W każdym razie w naszym przypadku okazała się wybawieniem.

Na zajęcia trafiliśmy, kiedy nasz maluch miał 3 miesiące – a ja miałam już początki dyskopatii (opieka nad 6-kilogramowym wówczas bobasem to ostra jazda bez trzymanki, zwłaszcza gdy wiedzę o prawidłowej opiece czerpie się z książek, szkoły rodzenia lub od uczynnych ciotek – cóż oni wiedzą o życiu i naszym ruchliwym bobasie!).

Już po pierwszych zajęciach widziałam światełko w tunelu i byłam przekonana, że jakoś te najbliższe 18 lat przetrwamy (czego wcześniej nie byłam taka pewna, wieczorami pisywałam testament… :-)) Pani Dorota nauczyła nas prawidłowej dla nas i dla dziecka codziennej opieki: jak podnosić bez grymasu bólu na twarzy, jak kąpać, aby przeżyć, jak kłaść dziecko spać, aby sobie długo i słodko spało, jak przewijać, aby nie kończyć dnia antydepresantem, jak się bawić z dzieckiem, aby nie uwsteczniać jego rozwoju, a wręcz przeciwnie – uczyć go nowych rzeczy. Przy tym wszystkim zajęcia prowadzone są w niezwykle sympatycznej atmosferze (a kontakt pani Doroty z dzieckiem – tylko pozazdrościć).

Cierpliwość pani Doroty w pokazywaniu ćwiczeń jest nie do przecenienia – mąż przez dwa spotkania uczył się chwytu kołyskowego – mieszały mu się jego własne ręce z nogami dziecka i nic z tego nie wychodziło… 🙂 Dodam tylko, że jest to jeden z bardziej intuicyjnych chwytów, jednak męska intuicja w obecności niemowlęcia potrafi tylko krzyczeć „uciekaj” – dlatego zajęło to tyle czasu!

Podsumowując – zajęcia z panią Dorotą są niezbędne, aby przejść na wyższy level w grze zwanej „Przeżyj z dzieckiem”. Nam się to udało! Polecam!

Kasia Dubiel

Kraków

Różne ćwiczenia oraz trakcja kręgosłupa pomogły znacznie zmniejszyć ból mojego kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i piersiowym. Już po trzeciej wizycie w gabinecie rehabilitacji poczułam znaczną ulgę.

W gabinecie pani Anety każdy pacjent może czuć się komfortowo i wie, że jest w dobrych, fachowych rękach. Gabinet nastawiony jest na faktyczną pomoc każdemu pacjentowi i wszyscy współpracownicy poświęcają każdemu tyle czasu, ile potrzebuje.

Pani Magdalena Młodnicka, mgr fizjoterapii, bardzo pomogła mi w znacznym zmniejszeniu bólów kręgosłupa w odcinku piersiowym, a pani Aneta pracowała nad odcinkiem lędźwiowym. W dzisiejszych czasach trudno jest spotkać kompetentnego i zarazem bardzo życzliwego rehabilitanta.

Gorąco polecam ten gabinet wszystkim, którzy chcą pozbyć się bólu.

Joanna Kukuczka

Kraków

Mam problemy z kręgosłupem od kilkunastu lat i korzystałem z pomocy różnych terapeutów. Jestem przekonany co do jednego – o zdrowie naszego kręgosłupa musimy zadbać sami. Ale w życiu różnie z tym bywa: a to brak czasu, a to może za mała wiedza albo nawet jej zupełny brak. Czasem mogą się pojawić poważniejsze problemy oraz ból i wtedy szukamy pomocy – Feel Better jest miejscem, gdzie można taką pomoc znaleźć.

Pani Aneta Franek, bo do niej trafiłem, zna się na rzeczy i co ważne, ma spore doświadczenie. Potrafi trafnie dobrać odpowiednie techniki i ćwiczenia, ale – co dla mnie liczy się najbardziej – ma dobry kontakt z pacjentem i potrafi skutecznie mobilizować do pracy nad sobą.

Z czystym sumieniem polecam ten gabinet rehabilitacyjny.

Jacek Godulski

Kraków

Terapia w gabinecie pani Anety jest bardzo skuteczna, a atmosfera, jaka tam panuje, jest znakomita. Gdy przyszłam pierwszy raz, zostałam dokładnie zbadana, co mnie bardzo mile zaskoczyło. Pani Aneta wie, co robi, i robi to doskonale.

Moim problemem były częste, nawracające bóle odcinka szyjnego, nocne drętwienie rąk, bóle w okolicach lędźwiowych (mam dyskopatię wielopoziomową). Już po pierwszej wizycie zauważyłam znaczną poprawę, całkowicie zniknęło drętwienie w rękach. Dzięki terapii manualnej i zabiegom terapeutycznym (trakcja kręgosłupa) bóle w szyi i plecach ustały, a dzięki ćwiczeniom zwiększyła się ruchomość mojego kręgosłupa. Ćwiczenia, które dostałam od pani Anety, pozwalają mi normalnie funkcjonować i radzić sobie z nadchodzącym bólem.

Szczerze polecam, bo to naprawdę pomaga!

Agnieszka Szpyt

Kraków

Aneto, dziękuję. Już po trzech spotkaniach nie pamiętam o bolącym kręgosłupie. Mogę tylko żałować, że tak późno zdecydowałam się na rehabilitację. Komfort uprawiania sportów jest jak przed kontuzją. Jeśli ponownie zacznie boleć, to wiem, gdzie wrócić.

Moje sceptyczne nastawienie do Pilates zmieniło się w uzależnienie. To uzależnienie, w dobrym jego znaczeniu, zawdzięczam zajęciom w Feel Better!

Zajęcia Pilates w Feel Better poprawiły moje samopoczucie. Wiem, jak ćwiczyć, ponieważ zajęcia prowadzone są w małych grupach i oko instruktora stale czuwa nad każdym ćwiczącym.

WARTO SPRÓBOWAĆ.

Marta Flejszar

Kraków

Nasi partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi

FB_partner_alianz
FB_partner_medicover_sport
FB_partner_enelmed
FB_partner_compensa
FB_partner_imed24
FB_partner_tourmedica
FB_partner_plejady
FB_partner_zarejestrowani.pl/
FB_partner_babilon
partner_salwator

Przeczytaj, co o nas mówią

Mamy setki zadowolonych klientów

Masaż został wykonany bardzo fachowo, zarówno ze znajomością nowoczesnych metod, jak i z indywidualnym podejściem do pacjenta. Atmosfera jest bardzo miła, dostałam cenne wskazówki dotyczące indywidualnych ćwiczeń. Sympatyczna i bardzo życzliwa pani fizjoterapeutka. Ogólnie 6 jako ocena!

Jadwiga Cyran

Po przygodach z "państwową rehabilitacją" trafiłem do Feel Better, gdzie otrzymałem natychmiastową pomoc. Zabiegi masażu na najwyższym poziomie, profesjonalna opieka w miłym otoczeniu, w terminach ustalonych indywidualnie. Trudno znaleźć lepsze miejsce. Polecam!

Jarosław Wójcik

Naprawdę – byłem już obiektem zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych wiele razy (kłopoty z szyjną częścią kręgosłupa, stopami, stawami skokowymi, potem kolanami), ale nigdy nie odniosłem wrażenia takiej fachowości i przychylności, jak ze strony pani Anety Franek, pani Magdy Belczyk i całego zespołu. Poza tym efekt też nie przyszedł nigdy tak szybko i wyraźnie.

Sławomir K.

Do FB Rehab trafiłam po wypadku rowerowym. Uszkodziłam sobie kolano, bolał mnie bark i miałam potłuczone żebra. Panie dołożyły starań, aby przyjąć mnie zaraz, następnego dnia. Pięć wizyt wystarczyło, żeby wrócić do pracy. Okazało się, że jeszcze w tym sezonie wsiądę na rower! Jestem bardzo wdzięczna za troskliwą opiekę!

Martyna Kowalewicz

Wspaniałe centrum rehabilitacji, doskonała obsługa, fachowa pomoc i – co najważniejsze – są skuteczni! Leczą z determinacją mój bark, który jest bardzo oporny na postępy. Słowa uznania dla pań Anety, Magdy i Iwonki. Polecam wszystkim!

Krystyna Kotarba

Pani Aneta Franek, bo do niej trafiłem, zna się na rzeczy i co ważne, ma spore doświadczenie. Potrafi trafnie dobrać odpowiednie techniki i ćwiczenia, ale – co dla mnie liczy się najbardziej – ma dobry kontakt z pacjentem i potrafi skutecznie mobilizować do pracy nad sobą. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet rehabilitacyjny.

Jacek Godulski

dla Dzieci

Lepiej zapobiegać niż leczyć

dla Dorosłych

Pokonaj ból, poczuj się lepiej

Czekamy na Ciebie!

Przyjdź, napisz lub zadzwoń do Nas

Zapraszamy!

Feel Better
ul. Kobierzyńska 98
30-382 Kraków

W tygodniu: 7.00 - 22.00
W soboty: 7.00 - 13.00

Zadzwoń do nas

+48 514 054 538

[recaptcha]

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres centrum@fbrehab.com, spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza FBREHAB ani udostępniane jakimkolwiek organizacjom.Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Centrum Rehabilitacji Feel Better Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-382, na ulicy Kobierzyńskiej 98/61. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na email: centrum@fbrehab.com. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Napisz do nas

centrum@fbrehab.com

[recaptcha]

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres centrum@fbrehab.com, spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza FBREHAB ani udostępniane jakimkolwiek organizacjom.Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Centrum Rehabilitacji Feel Better Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-382, na ulicy Kobierzyńskiej 98/61. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na email: centrum@fbrehab.com. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Przed samym wejściem możesz wygodnie zaparkować swój samochód

Dojazd autobusem nr 194 (przystanek Rostworowskiego) oraz tramwajami linii 11, 18, 23, 52 (przystanek Norymberska).

Nr rachunku bankowego: 72 1240 1444 1111 0010 7242 0509

Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i local storage.

Jeśli nie zmienisz ustawień pliki cookie będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.